Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 23- Jagoda I Janek We Francji

Cena:

12,99 

Na stanie

AE046

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 23 – Jagoda I Janek We Francji

Zeszyt 23. to piąta książeczka z cyklu geograficznego serii logopedycznej Kocham Czytać. Dzięki niej dzieci będą miały okazję doskonalić umiejętność czytania oraz poznać nowe słownictwo i reguły gramatyczne.
Teksty zawarte w zeszycie pozwolą dziecku na aktywne, samodzielne uczenie się, a ponadto będą okazją do przekazywania sądów, ocen moralnych i postaw etycznych, a więc pozwolą na wprowadzenie elementu wychowania.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Firma Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie działa na polskim rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość dostarczanych przez markę materiałów dydaktycznych zapewnia m.in. ścisła współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE dostarcza artykuły edukacyjne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez w/w markę narzędzi skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do najbardziej znanych kolekcji materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Kocham mówić, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.
Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne specjalistyczne książki z zakresu różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były częstokrotnie nagradzane w kręgach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 23- Jagoda I Janek We Francji - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK