Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 15-SYLABY 13 (CI/ Ć/ DZI/ DŹ)

Cena:

12,50 

Na stanie

AE038

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 15 – Sylaby 13 ( CI/Ć/DZI/DŹ )

„W wyrazach takich jak ćma i ciastko czy dźwig i dziadzio podawanie reguł zapisu nie spełnia swojej funkcji, bowiem dzieci powinny uczyć się czytać na drodze naturalnych połączeń słuchowych i wzrokowych. Chodzi bowiem o to, by dziecko nie przywoływało reguły podczas czytania i pisania, ale wykonywało te czynności automatycznie. Wówczas możliwe będzie odczytywanie sensu, czyli czytanie ze zrozumieniem. Czytając dziecku sylaby, należy zwiększyć natężenie głosu podczas realizacji spółgłosek tak, aby dziecko zwróciło uwagę na jednakowe brzmienie głosek”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

Wydawnictwo WE nieustannie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Doskonałą jakość dostarczanych przez wydawnictwo materiałów zapewnia między innymi bezpośrednia współpraca z licznymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo opracowuje materiały przydatne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne naukowe książki z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Publikacje redakcji WE były systematycznie nagradzane w społecznościach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 15-SYLABY 13 (CI/ Ć/ DZI/ DŹ)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 15-SYLABY 13 (CI/ Ć/ DZI/ DŹ) - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 15-SYLABY 13 (CI/ Ć/ DZI/ DŹ) - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK