Kocham Czytać. Zeszyt 19- Jagoda I Janek W Grecji

Cena:

12,99 

Na stanie

AE042

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 19 – Jagoda I Janek W Grecji

„Zeszyt 19. rozpoczyna serię książeczek, które pomogą dzieciom opanować trudną umiejętność czytania tekstów ze zrozumieniem. Korzystanie z podręczników szkolnych, aktywne zdobywanie wiedzy z książek, gazet czy z Internetu jest uwarunkowane umiejętnością dostrzegania istotnych informacji oraz ich zapamiętywania. Stąd w zeszytach od 19. do 30. znajdą się nazwy państw i miast, także słowa, których znaczenie można zrozumieć z kontekstu. Lektura powinna zachęcić dzieci do zadawania pytań rodzicom, do rozmów, podczas których zdobyta wiedza będzie utrwalana i rozszerzana. Ten sposób uczenia się jest najbardziej efektywny”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Marka WE skutecznie działa na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wybitną jakość dostarczanych przez markę pomocy logopedycznych zapewnia m.in. ścisła współpraca z rozmaitymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE zapewnia materiały logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE narzędzi skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®.

Do najbardziej znanych kolekcji materiałów dostarczanych przez WE zaliczyć można np.: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Logosyczanki.
Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne specjalistyczne publikacje z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki redakcji WE były wiele razy nagradzane w społecznościach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 19- Jagoda I Janek W Grecji - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK