Kocham Czytać. Zeszyt 24- Jagoda I Janek W Meksyku

Cena:

12,99 

Na stanie

AE047

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 24 – Jagoda I Janek w Meksyku

Zeszyt 24. to kolejna książeczka z cyklu geograficznego serii logopedycznej „Kocham Czytać”. Jagoda i Janek w czasie kolejnej podróży docierają do jednego z krajów Ameryki Południowej.
Ten zeszyt, podobnie jak i kolejne, pomoże dziecku opanować ważne umiejętności – uczenia się z książek, zapamiętywania istotnych informacji i przekazywania ich podczas rozmowy.
Teksty zawarte w zeszycie pozwolą dziecku na aktywne, samodzielne uczenie się, a ponadto będą okazją do przekazywania sądów, ocen moralnych i postaw etycznych, a więc pozwolą na wprowadzenie elementu wychowania.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość dostarczanych przez wydawnictwo pomocy terapeutycznych umoliwia m.in. regularna współpraca z licznymi placówkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo oferuje pomoce logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez w/w markę zestawów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów materiałów dostarczanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: seria Kocham czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki obfituje w popularne naukowe książki z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: gerontologia, nauki społeczne oraz pedagogika. Publikacje redakcji WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 24- Jagoda I Janek W Meksyku - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK