Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 17- SAMOGŁOSKI NOSOWE (Ą/ Ę)

Cena:

9,90 

Na stanie

AE040

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 17 – Samogłoski Nosowe ( Ą/ Ę )

„Czytanie wyrazów z samogłoskami nosowymi ą i ę jest najtrudniejszym etapem w nauce. Nie tylko dlatego, że wzrokowe zróżnicowanie liter a:ą i e:ę wymaga skupienia uwagi i precyzyjnego przeprowadzania analizy wzrokowej. Dziecko musi zrozumieć, że nie zawsze tak samo odczytuje się taką samą literę. Brak tej zgodności wymaga w początkowym etapie nauki czytania zapamiętania obrazu (wyglądu) zapisanych wyrazów”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

Marka WE skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość opracowywanych przez markę pomocy logopedycznych umoliwia między innymi ścisła współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza materiały szkoleniowe przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez WE zestawów efektywnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych kolekcji materiałów dostarczanych przez WE zaliczyć można np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne specjalistyczne książki z obszaru różnych dziedzin takich jak: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w społecznościach akademickich.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!