Kocham Czytać. Zeszyt 17- Samogłoski Nosowe (Ą/ Ę)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE040

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 17 – Samogłoski Nosowe ( Ą/ Ę )

„Czytanie wyrazów z samogłoskami nosowymi ą i ę jest najtrudniejszym etapem w nauce. Nie tylko dlatego, że wzrokowe zróżnicowanie liter a:ą i e:ę wymaga skupienia uwagi i precyzyjnego przeprowadzania analizy wzrokowej. Dziecko musi zrozumieć, że nie zawsze tak samo odczytuje się taką samą literę. Brak tej zgodności wymaga w początkowym etapie nauki czytania zapamiętania obrazu (wyglądu) zapisanych wyrazów”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

Marka WE skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość opracowywanych przez markę pomocy logopedycznych umoliwia między innymi ścisła współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza materiały szkoleniowe przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez WE zestawów efektywnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych kolekcji materiałów dostarczanych przez WE zaliczyć można np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne specjalistyczne książki z obszaru różnych dziedzin takich jak: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w społecznościach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 17- Samogłoski Nosowe (Ą/ Ę) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK