Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 25- Jagoda I Janek W Czechach

Cena:

12,99 

Na stanie

AE048

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 25 – Jagoda I Janek w Czechach

Zeszyt 25. to kolejna książeczka z cyklu geograficznego serii logopedycznej „Kocham Czytać”. Jagoda i Janek w czasie kolejnej podróży docierają do jednego z naszych sąsiadów, do Czech. Dzieci zwiedzają Pragę, próbują tradycyjnych potraw, poznają nowe tradycje.
Ten zeszyt, podobnie jak i kolejne, pomoże dziecku opanować ważne umiejętności – uczenia się z książek, zapamiętywania istotnych informacji i przekazywania ich podczas rozmowy.
Teksty zawarte w zeszycie pozwolą dziecku na aktywne, samodzielne uczenie się, a ponadto będą okazją do przekazywania sądów, ocen moralnych i postaw etycznych, a więc pozwolą na wprowadzenie elementu wychowania.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Marka WE skutecznie działa na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość oferowanych przez markę pomocy edukacyjnych zapewnia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce szkoleniowe przydatne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez WE zestawów owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą między innymi: seria Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy marki obfituje w popularne naukowe opracowania z zakresu różnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje wydawnictwa WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w społecznościach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 25- Jagoda I Janek W Czechach - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK