Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 5- Sylaby 3 ( F/W)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE028

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 5 – Sylaby 3 ( F/W)

Zeszyt piąty wprowadza litery f i w. Zaczyna się od odczytywania (przez nauczyciela bądź rodzica) dziecku sylab otwartych, kończących się samogłoską. Aby dziecko zapamiętało obraz graficzny głoski f, pokazujemy, że podczas jej wypowiadania górne zęby „gryzą” dolną wargę. Zasada powtarza się w stosunku do litery w. Ułożenie zębów jest identyczne, jak podczas wymawiania f, różnica polega jedynie na głośności.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość oferowanych przez wydawnictwo materiałów zapewnia m.in. bliska współpraca z licznymi placówkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE dostarcza materiały dydaktyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne narzędzi owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów oferowanych przez WE zaliczyć można między innymi: seria Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne naukowe monografie z obszaru przeróżnych dziedzin takich jak: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje redakcji WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.


Kocham Czytać. Zeszyt 5- Sylaby 3 ( F/W) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK