Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 43- JAGODA I JANEK W OLSZTYNIE I ELBLĄGU

Cena:

9,80 

Na stanie

AE098

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Kocham Czytać. Zeszyt 43 – Jagoda I Janek W Olsztynie I Elblągu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:


Marka WE skutecznie działa na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość dostarczanych przez markę materiałów dydaktycznych umoliwia m.in. regularna współpraca z rozmaitymi ośrodkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo zapewnia pomoce przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE zestawów efektywnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można między innymi: seria Kocham czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne naukowe opracowania z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były wiele razy nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 43- JAGODA I JANEK W OLSZTYNIE I ELBLĄGU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK