Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 21- JAGODA I JANEK WE WŁOSZECH

Cena:

12,50 

Na stanie

AE044

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 21 – Jagoda I Janek We Włoszech

„Zeszyt 21. to czwarta książeczka z cyklu geograficznego serii logopedycznej „Kocham Czytać”. Dzięki niej dzieci będą miały okazję doskonalić umiejętność czytania oraz poznać nowe słownictwo i reguły gramatyczne. Teksty zawarte w zeszycie pozwolą dziecku na aktywne, samodzielne uczenie się, a ponadto będą okazją do przekazywania sądów, ocen moralnych i postaw etycznych, a więc pozwolą na wprowadzenie elementu wychowania”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:


Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość wydawanych przez markę pomocy edukacyjnych zapewnia między innymi bezpośrednia współpraca z rozmaitymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE opracowuje artykuły logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE zestawów skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®.

Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez WE zaliczyć można między innymi: Kocham Czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.
Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne specjalistyczne monografie z zakresu różnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Publikacje redakcji WE były wielokrotnie nagradzane w społecznościach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 21- JAGODA I JANEK WE WŁOSZECH - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 21- JAGODA I JANEK WE WŁOSZECH - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK