Kocham Czytać. Zeszyt 8- Sylaby 6 ( K/G)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE031

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 8 – Sylaby 6 ( K/G )

Oto ósmy już zeszyt z serii „Kocham Czytać”. Wprowadzane tutaj głoski k i g są często zastępowane przez łatwiejsze do wymówienia t i d. Czytanie sylab zbudowanych z tych spółgłosek jest więc doskonałym ćwiczeniem logopedycznym. Przestrzenność tych liter sprawia wielu dzieciom, będącym u progu nauki czytania, spore kłopoty. Dlatego tak ważne jest połączenie nauki ich odczytywania z przekazem emocjonalnym.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Wydawnictwo WE aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość oferowanych przez WE pomocy edukacyjnych umoliwia między innymi bezpośrednia współpraca z ważnymi ośrodkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE oferuje artykuły logopedyczne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez WE zestawów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów materiałów oferowanych przez wydawnictwo należą między innymi: Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w cenione specjalistyczne publikacje z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje redakcji WE były wiele razy nagradzane w środowiskach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 8- Sylaby 6 ( K/G) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK