Nazwa produktu:

ĆWICZ SPOSTRZEGAWCZOŚĆ-ZESZYT 2

Cena:

17,47 

Na stanie

HA054

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwicz Spostrzegawczość – Zeszyt 2

to zbiór ćwiczeń skierowanych do dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym, które mają problemy z koncentracją. Rozwiązując zadania, uczniowie dodatkowo ćwiczą i rozwijają pamięć, percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację wzrokowo-przestrzenną i małą motorykę .
W książkach umieszczono kolorowe ilustracje, które z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do ćwiczeń. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania, dzięki którym uczeń może samodzielnie sprawdzić poprawność swojej odpowiedzi.Książki służą pomocą nauczycielom i terapeutom, mogą z niej korzystać również rodzice.

Produkt Ćwicz spostrzegawczość dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy wiele rozmaitych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Grażyna Wasilewicz. Jeśli poszukujesz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!