Nazwa produktu:

ĆWICZ SPOSTRZEGAWCZOŚĆ- ZESZYT 1

Cena:

17,45 

Na stanie

HA053

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwicz Spostrzegawczość – Zeszyt 1

to zbiór ćwiczeń skierowanych do dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym, które mają problemy z koncentracją. Rozwiązując zadania, uczniowie dodatkowo ćwiczą i rozwijają pamięć, percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację wzrokowo-przestrzenną i małą motorykę .

W książkach umieszczono kolorowe ilustracje, które z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do ćwiczeń. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania, dzięki którym uczeń może samodzielnie sprawdzić poprawność swojej odpowiedzi.

Książki służą pomocą nauczycielom i terapeutom, mogą z niej korzystać również rodzice.

Produkt Ćwicz spostrzegawczość wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy mnóstwo materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Alicja Małasiewicz, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!