Czytam Mamie I Tacie-Tycio I Pajda Na Zakupach

Cena:

9,90 

Na stanie

AC057

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Tycio i Pajda Na Zakupach

To seria książeczek edukacyjnych dla dzieci. Historyjki opowiadają o przygodach dwóch przyjaciół – pociesznego psa Pajdy oraz rezolutnego chłopca Tycia, z którym identyfikować może się każde dziecko.

Książeczki budują w czytelnikach poczucie odpowiedzialności za innych i pewność siebie. Tycio uczy rówieśników, jak samodzielnie działać w świecie i pomagając innym, cieszyć się każdą chwilą.

Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda na zakupach to trzecia część przygód Tycia i Pajdy. Tym razem spotykamy się z bohaterami podczas robienia zakupów.


Książeczka Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda na zakupach dostarczana jest przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce dydaktyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią bardzo istotną część oferowanego przez nas asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim zapewnianie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z odnalezieniem wszystkich artykułów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy afazji. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Procesowi terapii towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Produkty proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej udostępniamy w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: grafomotoryka, programowanie języka, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – czytanie globalne oraz nauka zabawy. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje także najróżniejsze warsztaty uwzględniające potrzeby rodziców oraz terapeutów.

Czytam Mamie I Tacie-Tycio I Pajda Na Zakupach - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK