Nazwa produktu:

TACY JESTEŚMY

Cena:

33,45 

Na stanie

HA173

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Tacy Jesteśmy

to karty pracy dla dzieci z problemami w zachowaniu oraz trudnościami z wyrażaniem i nazywaniem emocji.

Dzięki nim uczniowie poznają swoje cechy charakteru i emocje, które najczęściej się u nich pojawiają. Uczą się nad nimi panować, dowiadują się, z czego one mogą wynikać i do czego prowadzić. Poznają również sposoby rozwijania dobrych cech charakteru oraz skutecznego zapanowania nad tymi złymi.
Karty pracy zawierają zarówno zadania, dzięki którym uczeń może na podstawie tekstu lub ilustracji opowiedzieć o cechach charakteru, stanach emocjonalnych, przeanalizować różne sytuacje społeczne, jak i takie, podczas wykonywania których aktywność dziecka polega na rysowaniu, kolorowaniu, wycinaniu oraz wklejaniu.

Produkt Tacy jesteśmy dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl prezentujemy kilkaset wartościowych materiałów dydaktycznych GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK