Nazwa produktu:

Mowa Gestów

Cena:

31,20 

Na stanie

HA044

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mowa Gestów

to zestaw ćwiczeń, który wprowadza dzieci w świat komunikacji niewerbalnej. Opisuje kilkadziesiąt najbardziej popularnych gestów. Język ciała, gestów i zachowań uzupełnia naszą mowę, wzmacnia przekazywane treści i informuje o naszych emocjach.

Książka powstała z myślą o dzieciach, dla których to, co niewypowiedziane, nie zawsze jest łatwe i zrozumiałe. Pozwala ćwiczyć spostrzegawczość, słownictwo, a przede wszystkim umiejętności z zakresu komunikacji niewerbalnej (zdolność odczytania informacji przekazywanych przez mimikę twarzy, postawę ciała czy gesty rąk), która jest równie ważna jak wypowiadane zdania.

Produkt Mowa gestów dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora zgromadziliśmy wiele najrozmaitszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Iwona Tomasik. Jeżeli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Mowa Gestów - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK