Nazwa produktu:

Myślenie Przyczynowo-Skutkowe. Stymulacja I Terapia

Cena:

160,00 

Na stanie

AI032

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Myślenie Przyczynowo-Skutkowe. Stymulacja i Terapia

to zestaw obrazkowy rozwijający u dzieci umiejętność rozumienia tego, co było najpierw, co potem, co było przyczyną, a co jest skutkiem oraz linearnego porządkowania bodźców.

Autor: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Marta Korendo, Elżbieta Ławczys

Kształtowanie myślenia przyczynowo-skutkowego warunkuje zdolność przewidywania konsekwencji własnych działań, usprawnia jednocześnie umiejętność skutecznego planowania i unikania błędów w codziennym postępowaniu. Obszerny materiał obrazkowy ma na celu ćwiczenie myślenia przyczynowo-skutkowego w sposób wieloaspektowy. Służą temu zestawy historyjek kilkuelementowych (3-, 4-, 6-częściowych), pary obrazków Co – z czego?, historyjki z różnymi zakończeniami, ze skutkiem natychmiastowym lub odroczonym, tematyczne relacje czasowe i wiele innych. Pomoc ułatwia stymulację procesów myślowych dzieci prawidłowo rozwijających się. Może także zostać wykorzystana w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, m.in. niesłyszącymi, autystycznymi, zagrożonymi dysleksją, dyslektycznymi oraz o obniżonej sprawności intelektualnej.

ISBN: 978-83-62739-37-0
Format: A4
Ilość stron: 40 kolorowych, foliowanych kart A4 + książeczka 20 stron A5

Oferowany powyżej zestaw “MYŚLENIE PRZYCZYNOWO-SKUTKOWE. STYMULACJA I TERAPIA” został opracowany przez wieloletnie krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W naszym serwisie prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Canavan. Firma WIR oferuje także fachową literaturę tworzoną dla nauczycieli i terapeutów. Liczne pomoce z katalogu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w rozmaitych działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce logopedyczne. Eksperci z wydawnictwa WIR od lat organizują także tematyczne webinary poświęcone tematyce nieprawidłowości rozwojowych. Akcesoria szkoleniowe tej marki znakomicie sprawdzają się w różnych etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Moje sylabki, Trudne sytuacje społeczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Myślenie Przyczynowo-Skutkowe. Stymulacja I Terapia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK