Opowiem Ci Mamo

Cena:

24,90 

Na stanie

PL014

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Opowiem Ci Mamo to zestaw historyjek obrazkowych dla dzieci oraz świetna pomoc logopedyczna.
Zadaniem graczy jest ułożenie historyjki zgodnie z jej logicznym przebiegiem, a następnie opowiedzenie własnymi słowami jej treści.
Gra uczy dziecko:

  • rozumienia następstw czasowych,
  • logicznego myślenia,
  • doskonali umiejętności wypowiadania się i tworzenia opowiadań,
  • rozwija wyobraźnię,
  • ćwiczy spostrzegawczość i analizę wzrokową.

,, Opowiem Ci Mamo” to zabawka dydaktyczna. 40 obrazków zawartych w pudełku tworzy 10 serii tematycznych, z których każda składa się z 4 obrazków.
Zabawa polega na właściwym ułożeniu kart z obrazkami tak, aby powstała logiczna historyjka. Przed rozpoczęciem zabawy należy wysypać wszystkie obrazki na środek stołu. Następnie dziecko wybiera jeden dowolny obrazek i kładzie go przed sobą. po jego analizie stara się znaleźć pasujący do niego następny obrazek. Tę czynność powtarza jeszcze dwukrotnie, tak by ułożona historyjka składała się z 4 obrazków ( o jednakowym symbolu w prawym górnym rogu każdego z nich ).
W układzie kart bardzo ważna jest logiczna kolejność następujących po sobie zdarzeń przedstawionych na ilustracjach. W zabawie powinien uczestniczyć również
rodzic lub nauczyciel. Spełnia on ważną rolę obserwatora i słuchacza, do którego zwraca się dziecko, które opowiada mu widzianą historyjkę, opisując co widzi na każdym obrazku po kolei.

Zestaw do gry składa się z:
– 40 obrazków (20 plansz) tworzących 10 serii tematycznych po 4 obrazki każda.

Gorąco polecamy również Opowiem Ci mamo 2.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty polskiej marki Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od wielu lat produkuje przeróżne ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu rewelacyjnie wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym sklepie online. Do znanych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz gry edukacyjne.

Priorytetem naszego sklepu online jest dostarczanie komplementarnych artykułów edukacyjnych niezbędnych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty zamieściliśmy w różnych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie kompletu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opowiem Ci Mamo - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK