Nazwa produktu:

Opowiem Ci Mamo

Cena:

24,90 

Na stanie

PL014

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Opowiem Ci Mamo to zestaw historyjek obrazkowych dla dzieci oraz świetna pomoc logopedyczna.
Zadaniem graczy jest ułożenie historyjki zgodnie z jej logicznym przebiegiem, a następnie opowiedzenie własnymi słowami jej treści.
Gra uczy dziecko:

  • rozumienia następstw czasowych,
  • logicznego myślenia,
  • doskonali umiejętności wypowiadania się i tworzenia opowiadań,
  • rozwija wyobraźnię,
  • ćwiczy spostrzegawczość i analizę wzrokową.

,, Opowiem Ci Mamo” to zabawka dydaktyczna. 40 obrazków zawartych w pudełku tworzy 10 serii tematycznych, z których każda składa się z 4 obrazków.
Zabawa polega na właściwym ułożeniu kart z obrazkami tak, aby powstała logiczna historyjka. Przed rozpoczęciem zabawy należy wysypać wszystkie obrazki na środek stołu. Następnie dziecko wybiera jeden dowolny obrazek i kładzie go przed sobą. po jego analizie stara się znaleźć pasujący do niego następny obrazek. Tę czynność powtarza jeszcze dwukrotnie, tak by ułożona historyjka składała się z 4 obrazków ( o jednakowym symbolu w prawym górnym rogu każdego z nich ).
W układzie kart bardzo ważna jest logiczna kolejność następujących po sobie zdarzeń przedstawionych na ilustracjach. W zabawie powinien uczestniczyć również
rodzic lub nauczyciel. Spełnia on ważną rolę obserwatora i słuchacza, do którego zwraca się dziecko, które opowiada mu widzianą historyjkę, opisując co widzi na każdym obrazku po kolei.

Zestaw do gry składa się z:
– 40 obrazków (20 plansz) tworzących 10 serii tematycznych po 4 obrazki każda.

Gorąco polecamy również Opowiem Ci mamo 2.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty polskiej marki Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od wielu lat produkuje przeróżne ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu rewelacyjnie wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym sklepie online. Do znanych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz gry edukacyjne.

Priorytetem naszego sklepu online jest dostarczanie komplementarnych artykułów edukacyjnych niezbędnych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty zamieściliśmy w różnych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie kompletu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opowiem Ci Mamo - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK