Opowiem Ci Mamo- Super

Cena:

27,00 

Na stanie

PL024

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kolejna odsłona tej niezwykle popularnej zabawki dydaktycznej dla dzieci.

Opowiem Ci Mamo SUPER to 48 obrazków, które należy tak ułożyć, by utworzyły 8 logicznych historyjek. Ale to nie wszystko. Po ułożeniu dziecko powinno postarać się opowiedzieć treść stworzonej przez siebie historii.

Nie jest to proste, ponieważ każda historyjka składa się z 6 elementów (obrazków). Zabawka pełni kilka funkcji stricte edukacyjnych:

  • rozwija wyobraźnię
  • kształtuje umiejętność wypowiadania się
  • pomaga zrozumieć ideę następstw czasowych
  • rozwija umiejętność logicznego myślenia
  • poprawia spostrzegawczość
  • rozwija analizę wzrokową

Prezentowany zestaw Opowiem Ci Mamo SUPER składa się z:
-48 obrazków (24 plansze)
-instrukcji sporządzonej w języku polskim.

Optymalna liczba graczy: od 1 wzwyż

Wymiary opakowania: 24,5 x 20,5 x 5 cm
Waga: 0,3 kg

W naszym sklepie internetowym udostępniamy artykuły firmy Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od lat projektuje rozmaite zabawki oraz gry edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w sklepie Juniora. Do popularnych i polecanych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, ćwiczenia lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Misją naszych działań jest dostarczanie systemowych artykułów edukacyjnych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje posegregowaliśmy w różnych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opowiem Ci Mamo- Super - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK