Nazwa produktu:

Opowiem Ci Mamo- Super

Cena:

27,00 

Na stanie

PL024

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kolejna odsłona tej niezwykle popularnej zabawki dydaktycznej dla dzieci.

Opowiem Ci Mamo SUPER to 48 obrazków, które należy tak ułożyć, by utworzyły 8 logicznych historyjek. Ale to nie wszystko. Po ułożeniu dziecko powinno postarać się opowiedzieć treść stworzonej przez siebie historii.

Nie jest to proste, ponieważ każda historyjka składa się z 6 elementów (obrazków). Zabawka pełni kilka funkcji stricte edukacyjnych:

  • rozwija wyobraźnię
  • kształtuje umiejętność wypowiadania się
  • pomaga zrozumieć ideę następstw czasowych
  • rozwija umiejętność logicznego myślenia
  • poprawia spostrzegawczość
  • rozwija analizę wzrokową

Prezentowany zestaw Opowiem Ci Mamo SUPER składa się z:
-48 obrazków (24 plansze)
-instrukcji sporządzonej w języku polskim.

Optymalna liczba graczy: od 1 wzwyż

Wymiary opakowania: 24,5 x 20,5 x 5 cm
Waga: 0,3 kg

W naszym sklepie internetowym udostępniamy artykuły firmy Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od lat projektuje rozmaite zabawki oraz gry edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w sklepie Juniora. Do popularnych i polecanych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, ćwiczenia lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Misją naszych działań jest dostarczanie systemowych artykułów edukacyjnych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje posegregowaliśmy w różnych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opowiem Ci Mamo- Super - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK