Historyjki Obrazkowe Na Koncentrację

Cena:

44,00 

Na stanie

HA100

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Historyjki Obrazkowe Na Koncentrację

to materiały edukacyjne dla dzieci. Każda historyjka składa się z 4 obrazków, które dziecko ma ułożyć w odpowiedniej kolejności i włożyć do plastikowych kieszonek. Tematyka historyjek jest różnorodna: dziecięce zabawy, obowiązki dorosłych, czynności codzienne i związane z daną porą roku. Głównym celem jest ćwiczenie koncentracji. Historyjki zostały ułożone tak, aby na każdym kolejnym obrazku przybywał jeden element. Czasem różnica między ilustracjami jest niewielka, więc dziecko musi się skupić, dokładnie obejrzeć kartoniki i przeanalizować wszystkie szczegóły.
Produkt Historyjki obrazkowe na koncentrację dostarcza wydawnictwo Harmonia. W Juniora.pl udostępniamy wiele najróżniejszych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.
Marka pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli szukasz rzetelnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia.
Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz fleksja. Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Historyjki Obrazkowe Na Koncentrację - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK