Nazwa produktu:

Kocham Mówić- Historyjki Obrazkowe Z Tekstami

Cena:

63,90 

Na stanie

AE059

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Mówić – Historyjki Obrazkowe Z Tekstami

To zestaw plansz przeznaczonych dla logopedów, neurologopedów, nauczycieli przedszkoli, szkół powszechnych i specjalnych, lektorów języka polskiego jako obcego, rodziców i opiekunów.

Do pięciu serii ilustracji dołączone są teksty obrazujące narastanie słownika i zjawisk gramatycznych. Plansze powstały po to, aby ułatwić pracę wszystkim, którzy pragną, by ich podopieczni budowali zdania poprawne gramatycznie, pomagają również nawiązać kontakt z osobami mającymi trudności w wypowiadaniu się. Ilustracje mogą służyć też do ćwiczeń myślenia przyczynowo-skutkowego.


Autor: Jagoda Cieszyńska
Rok wydania 2008
Format 195x34x140 mm
Liczba stron 75


Wydawnictwo WE aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już niemal 30 lat. Wysoką jakość dostarczanych przez markę materiałów umoliwia m.in. ścisła współpraca z rozmaitymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo dostarcza pomoce dydaktyczne niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE zestawów skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®.

Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.
Obszerny dorobek wydawniczy marki obfituje w cenione specjalistyczne monografie z zakresu różnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były częstokrotnie nagradzane w środowiskach naukowych.


Kocham Mówić- Historyjki Obrazkowe Z Tekstami - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK