Nazwa produktu:

OPOWIEM CI MAMO 2

Cena:

24,36 

Na stanie

PL015

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Opowiem Ci Mamo 2 to zestaw historyjek obrazkowych dla dzieci oraz świetna pomoc logopedyczna i terapeutyczna.

Zadaniem graczy jest ułożenie historyjki zgodnie z jej logicznym przebiegiem, a następnie opowiedzenie własnymi słowami jej treści.
Gra uczy dziecko:

  • rozumienia następstw czasowych,
  • logicznego myślenia,
  • doskonali umiejętności wypowiadania się i tworzenia opowiadań,
  • rozwija wyobraźnię,
  • ćwiczy spostrzegawczość i analizę wzrokową.

Gra świetnie sprawdzi się w pracy z dzieciaki w domu czy gabinecie terapeutycznym, jak również w pracy z grupą. W zabawie może uczestniczyć kilkoro dzieci, które układają i opowiadają w kolejności swoje historyjki.

Zestaw do gry składa się z:
– 40 obrazków (20 plansz) tworzących 10 serii tematycznych po 4 obrazki każda.

W naszym sklepie internetowym udostępniamy artykuły polskiego producenta Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od wielu lat wytwarza rozmaite zabawki oraz artykuły dydaktyczne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego rodzaju rewelacyjnie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym sklepie. Do popularnych i polecanych zestawów należą m.in.: Pamięć 3d, Family, Czego brakuje?, Pory roku oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz historyjki obrazkowe.

Misją naszego zespołu jest dostarczanie systemowych materiałów edukacyjnych niezbędnych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne artykuły posegregowaliśmy w tematycznych działach, tak by ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

OPOWIEM CI MAMO 2 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

OPOWIEM CI MAMO 2 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK