Nazwa produktu:

Historyjki Obrazkowo-Zadaniowe Z Pytaniami

Cena:

39,50 

Na stanie

HA047

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Historyjki Obrazkowo – Zdaniowe Z Pytaniami

przeznaczone są dla dzieci, które rozpoczęły już naukę czytania. Mogą służyć również dzieciom starszym, których rozwój przebiega nieharmonijnie lub jest globalnie opóźniony. Historyjki mogą być pomocą dydaktyczną do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych czy rewalidacyjnych, prowadzonych zarówno indywidualnie, jak i z kilkorgiem dzieci. Maluchy mogą układać je również w domu, bawiąc się z rodzicami.
Zadaniem dziecka jest uważnie przyjrzeć się wszystkim trzem obrazkom należącym do jednej historyjki, a następnie ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Potem należy przeczytać pytania i dobrać do nich odpowiedzi.

Zestaw zawiera 21. historyjek obrazkowych. Każda historyjka składa się z trzech obrazków przedstawiających kolejne etapy jednego zdarzenia. Pod każdym obrazkiem zapisano pytanie związane z jego treścią, a odpowiedzi na te pytania podano na osobnych paskach.Historyjki podzielono ze względu na stopień trudności na 3 poziomy, po 7 historyjek w każdym poziomie. Różnica w poziomie trudności polega przede wszystkim na długości pytań i odpowiedzi, a także budowie wyrazów.

Produkt Historyjki obrazkowo-zdaniowe z pytaniami dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy wiele przeróżnych materiałów polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli potrzebujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Historyjki Obrazkowo-Zadaniowe Z Pytaniami - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK