Nazwa produktu:

Historyjki Obrazkowe

Cena:

104,37 

Na stanie

AC066

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Historyjki Obrazkowe

to pomoc do terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej, a także dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Ćwiczenia z wykorzystaniem historyjek można dowolnie modyfikować, ucząc rozpoznawania przyczyn i skutków zdarzeń, rozumienia czasowników, również czytania samogłosek, wyrażeń dźwiękonaśladowczych, czasowników oraz rzeczowników.

Zestaw zawiera 27 ilustracji stanowiących 9 historyjek obrazkowych oraz etykiety z samogłoskami, wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi oraz zdaniami opisującymi obrazki.


Produkt Historyjki obrazkowe jest dostarczany przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy publikowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią istotną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem potrzebnych artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy afazji. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Pomoce terapeutyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, motoryka mała i duża, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz fleksja. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje również rozmaite kursy i szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Historyjki Obrazkowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK