Nazwa produktu:

Co Się Przed Chwilą Mogło Stać?

Cena:

35,00 

Na stanie

HA059

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co Się Przed Chwilą Mogło Stać?

to zestaw ćwiczeń rozwijających myślenie przyczynowo-skutkowe.
Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi przewidzieć, co się stało w danych sytuacjach.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka.
Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Produkt Co się przed chwilą mogło stać? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl zgromadziliśmy setki najrozmaitszych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma działa na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Co Się Przed Chwilą Mogło Stać? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK