Nazwa produktu:

Pokaż Mi Mój Mały Świat. Historyjki Obrazkowe Dla Dzieci Z Autyzmem, Opóźnionym Rozwojem Mowy

Cena:

38,50 

Na stanie

HA035

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pokaż Mi Mój Mały Świat. Historyjki Obrazkowe Dla Dzieci Z Autyzmem, Opóźnionym Rozwojem Mowy

to zestaw ćwiczeń obrazkowych przeznaczony dla dzieci z autyzmem, opóźnionym rozwojem mowy i niedosłuchem. Ćwiczenia mają zachęcić dziecko do rozwijania sprawności manualnej oraz zdobycia wiedzy na temat różnych technik wykorzystywanych podczas wykonywania prac plastycznych.Zestaw składa się z kart pracy i dołączonych do nich historyjek obrazkowych. Każda z nich rozwija słownictwo dziecka dzięki nagromadzeniu dużej liczby wyrazów dźwiękonaśladowczych, poszerza zasób słów w zakresie znajomości imion, nazw czynności i rzeczy.
Wszystkie dialogi zostały napisane w sposób bardzo prosty i przystępny. Obrazki są przejrzyste i zawierają mało elementów, dzięki czemu dziecko potrafi skoncentrować swoją uwagę na omawianej czynności, osobie lub przedmiocie.

Produkt POKAŻ MI MÓJ MAŁY ŚWIAT dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym oferujemy sporo wartościowych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego.Pokaż Mi Mój Mały Świat. Historyjki Obrazkowe Dla Dzieci Z Autyzmem, Opóźnionym Rozwojem Mowy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK