Nazwa produktu:

Uczę Się Rozumieć Innych. Historyjki Mentalistyczne Dla Dzieci Ze Spektrum Autyzmu

Cena:

36,00 

Na stanie

HA099

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Uczę Się Rozumieć Innych. Historyjki Mentalistyczne Dla Dzieci Ze Spektrum Autyzmu

Czwarta część serii Uczę się rozumieć innych to zbiór historyjek mentalistycznych. Żeby je prawidłowo ułożyć, dziecko musi posłużyć się zdolnością do mentalizowania, czyli wczuwania się w stany mentalne ich bohaterów. Mamy przekonanie, że historyjki zawarte w tej publikacji będą pomocne w kształtowaniu umiejętności postrzegania innych pod kątem rozumienia relacji, w jakie wchodzą, rozpoznawania powodów, którymi się kierują, czyli rozumienia intencji i zamiarów.

Produkt Historyjki mentalistyczne został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy wiele pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Grażyna Wasilewicz. Jeśli potrzebujesz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Uczę Się Rozumieć Innych. Historyjki Mentalistyczne Dla Dzieci Ze Spektrum Autyzmu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK