Poznajemy Emocje- Życzliwość I Gniew, Zestaw Ii

Cena:

33,00 

Na stanie

HA010

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

POZNAJEMY EMOCJE – Życzliwość I Gniew Zestaw II

to zestaw pomocy do rozpoznawania, nazywania i rozróżniania emocji. Jest doskonałym wsparciem w terapii dla osób, którym zrozumienie alfabetu stosunków między ludzkich sprawia trudność. A przecież umiejętności takie są niezwykle ważne w komunikacji między ludźmi.

W zestawie znajdują się:

  • 24 karty z kolorowymi fotografiami osób wyrażających w różny sposób życzliwość i gniew,
  • kartę z emotikonami symbolizującymi życzliwość i gniew,
  • opis wykorzystania kart do nauki i zabawy.

format: B5
oprawa: teczka
zeszyt A5, 16 stron
plansze: 25 kart
ISBN: 978-83-7134-674-3

Produkt POZNAJEMY EMOCJE – życzliwość i gniew dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy mnóstwo przeróżnych pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska i Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Poznajemy Emocje- Życzliwość I Gniew, Zestaw Ii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK