Nazwa produktu:

Znajomy -Nieznajomy-Karty Pracy Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Cena:

25,00 

Na stanie

HA039

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ZNAJOMY – NIEZNAJOMY- Karty Pracy Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

to karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi przygotowujące dziecko do radzenia sobie w kontaktach z osobami nieznajomymi. Temat jest trudny i delikatny, ale też niezwykle aktualny w naszych czasach. Ćwiczenia zostały tak pomyślane, by dziecko umiało identyfikować znajomych rodziny i „obcych”, radzić sobie w chwili zagrożenia i świadomie podejmować decyzje, jak się zachować w określonych sytuacjach.

W teczce znajduje się gra utrwalająca prawidłowe zachowania w kontaktach z innymi ludźmi, teksty do czytania dostosowane do umiejętności ucznia oraz zadania matematyczne dotyczące zagadnień związanych z orientacją przestrzenną, wielkością, licznością, tworzeniem zbiorów i szacowaniem.

Produkt ZNAJOMY – NIEZNAJOMY dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym oferujemy sporo wartościowych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Znajomy -Nieznajomy-Karty Pracy Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK