Logiś I Ja.gdzie? Kiedy?-Ćwiczenia Logicznego Myślenia

Cena:

46,00 

Na stanie

AI139

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logiś i Ja. Gdzie? Kiedy? – Ćwiczenia Logicznego Myślenia

to seria ćwiczeń kształtujących umiejętność logicznego myślenia. Wykonywanie zadań z Logisiem to umysłowy trening, który ułatwi dziecku przyszłą edukację w szkole.

Gdzie? Kiedy? to obszerny zestaw ćwiczeń wspomagających dla dzieci z trudnościami w orientacji przestrzennej i czasowej.

Karty pracy zawierają zadania z zakresu:
– położenia w przestrzeni (wyrażenia przyimkowe),
– schematu ciała (prawa, lewa strona),
– relacji czasowych (pory dnia, pory roku, dni tygod-nia, miesiące, pojęcia: wczoraj, dzisiaj, jutro itp.).

Format: A4
Liczba stron: 54
ISBN: 978-83-62739-63-9

Prezentowany produkt “LOGIŚ I JA.GDZIE? KIEDY?-ĆWICZEIA LOGICZNEGO MYŚLENIA” dostarczany jest przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach edukacyjnych. W naszym serwisie oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół downa czy choroba Alexandra. Firma WIR zapewnia również specjalistyczną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także różnych terapeutów. Pomoce dydaktyczne z katalogu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie w rozmaitych kategoriach, np.: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również różnego typu webinary dedykowane problematyce zaburzeń rozwojowych. Materiały szkoleniowe tej marki świetnie sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Dyskleksja, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Logotomy.

Logiś I Ja.gdzie? Kiedy?-Ćwiczenia Logicznego Myślenia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK