Nazwa produktu:

Ruchomy Alfabet

Cena:

380,00 

Na stanie

AA042

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ruchomy alfabet

Alfabet przeznaczony jest do pracy:

– z dziećmi, które mają problemy z prawidłowym rozwojem komunikacji językowej
– z dziećmi z dysleksją rozwojową i z zagrożeniem dysleksją
– z dzieci, których rodzice chcą wspomóc rozwój swoich pociech
– z dorosłymi chorymi na afazję.

Ruchomy alfabet jest narzędziem pracy w:
– gabinetach logopedycznych
– gabinetach terapeutycznych
– domu
– przedszkolu
– szkole.

Rozkład liter na tablicy jest odzwierciedleniem klawiatury komputera, dlatego też łatwiejsze jest później wykorzystywanie komputera do komunikacji z osobami, które nie mówią.

Alfabet jest wykonany z naturalnych materiałów (drewno,sklejka)


Wym. tablicy 46x32x10 cm (po złożeniu)

W zestawie znajduje się:
– 185
kostek z literkami o wym. 3×3 cm (33 literki po 5 szt. + 20 szt. dodatkowych)
– przykłady ćwiczeń z etapami nauki, np. Układanie samogłosek, sylab i wyrazów wg wzoru połączone z wyborem na przykład: BA, CO (bez wskazania). Polecenie: napisz CO

Niniejszy produkt Ruchomy Alfabet pochodzi z asortymentu polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje ponad sto produktów umożliwiających pracę edukacyjną z dziećmi w różnym wieku. W Juniora.pl pomagamy w zdobyciu kompleksowych pomocy dydaktycznych nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, duża część z nich pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Kolekcja marki Arson obejmuje między innymi: zeszyty ćwiczeń, ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne książki. Chociaż w naszej pracy koncentrujemy się na zapewnieniu pomocy przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to mnóstwo z oferowanych kolekcji kapitalnie sprawdza się jako pomoce szkolne dla wszystkich dzieci. Produkty marki Arson opublikowaliśmy w naszym serwisie między innymi w następujących kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe – szeregi, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, słucham i uczę się mówić, analiza i synteza wzrokowa oraz książki. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zestawu Ruchomy Alfabet? Serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Ruchomy Alfabet - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK