Historyjki Obrazkowe Z Życia Wzięte

Cena:

34,50 

Na stanie

HA046

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Historyjki Obrazkowe Z Życia Wzięte

to materiały edukacyjne dla dzieci. Każda historyjka składa się z 3 zdjęć, które dziecko ma ułożyć w odpowiedniej kolejności i włożyć do plastikowych kieszonek. Tematem historyjek jest życie codzienne i sytuacje, w których uczeń bierze udział lub które obserwuje. Historyjki obrazkowe zostały przygotowane tak, aby bawić i edukować. Przede wszystkim uczą myślenia przyczynowo-skutkowego. Aby ułożyć zdjęcia w poprawnej kolejności, dziecko musi uruchomić procesy myślowe: porównywanie, analizowanie, wnioskowanie. Uczy się także spostrzegawczości, rozwija mowę oraz wzbogaca słownictwo.

Produkt Historyjki obrazkowe z życia wzięte wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie oferujemy setki wartościowych materiałów GW Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz dyslekcja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Historyjki Obrazkowe Z Życia Wzięte - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK