Poznajemy Emocje- Duma I Wstyd. Zestaw Iii

Cena:

31,50 

Na stanie

HA011

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

POZNAJEMY EMOCJE  – Duma I Wstyd. Zestaw III

Rozpoznawanie emocji jest niezwykle ważne w komunikacji między ludźmi. Jest to właściwie alfabet stosunków międzyludzkich, którego uczymy się znacznie wcześniej niż jakiegokolwiek innego alfabetu. Niektórym osobom (na przykład niepełnosprawnym) musimy jednak pomóc w nauczeniu się rozpoznawania, nazywania i rozróżniania emocji. Temu właśnie służą publikacje z serii Poznajemy emocje.

W zestawie III pt. Duma i wstyd znajdują się:

  • 24 karty z kolorowymi fotografiami osób wyrażających w różny sposób dumę i wstyd
  • kartę z emotikonami symbolizującymi dumę i wstyd
  • opis wykorzystania kart do nauki i zabawy.

Produkt POZNAJEMY EMOCJE Zestaw III – duma i wstyd został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy sporo przeróżnych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli szukasz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Poznajemy Emocje- Duma I Wstyd. Zestaw Iii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK