Nazwa produktu:

Perskie Oko- Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej Dla Dzieci W Młodszym Wieku Szkolnym

Cena:

36,50 

Brak w magazynie

HA017

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PERSKIE OKO – Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej Dla Dzieci W Młodszym Wieku Szkolnym

Jest to pozycja kierowana do uczniów mających problemy z prawidłową analizą i syntezą wzrokową, co skutkuje trudnościami w czytaniu i pisaniu. Pomoc ta składa się z kart zawierających materiał obrazkowy i literowy ułożony według stopnia trudności – od najprostszych kształtów do trudnych wyrazów.
Ćwiczenia usprawniające funkcje wzrokowe mają służyć:
– sprawnemu rozpoznawaniu liter i zauważaniu drobnych różnic między nimi,
– wyrobieniu sprawności całościowego ujmowania wyrazu,
– kształceniu pamięci wzrokowej,
– wyrobieniu sprawności prawidłowego odwzorowywania,
– usprawnieniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i czasowo-przestrzennej,
– podniesieniu poziomu graficznego pisma.
Ćwiczenia te kształtują także podstawowe umiejętności matematyczne, jak liczenie, znajomość figur geometrycznych i orientację w kierunkach.
Produkt PERSKIE OKO – Ćwiczenia percepcji wzrokowej dla dzieci w młodszym wieku szkolnym wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy sporo najrozmaitszych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.
Marka Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Grażyna Wasilewicz. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz dyslekcja.
W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Perskie Oko- Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej Dla Dzieci W Młodszym Wieku Szkolnym - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK