Nazwa produktu:

ĆWICZENIA WYRÓWNAWCZE DLA UCZNIÓW Z TRUDNOŚCIAMI W NAUCE CZYTANIA I PISANIA

Cena:

45,90 

Na stanie

AI087

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Wyrównawcze Dla Uczniów Z Trudnościami W nauce Czytania

Autor: Marta Kuchnik

Ćwiczenia powstały podczas pracy terapeutycznej z uczniami dyslektycznymi lub z grupy ryzyka dysleksji. Zestaw składa się z różnorodnych zadań usprawniających:

  • percepcję słuchową,
  • percepcję wzrokową,
  • analizę i syntezę sylabową i głoskową,
  • różnicowanie liter podobnych graficznie,
  • różnicowanie samogłosek,
  • wykorzystanie w zdaniach różnych części mowy,
  • budowanie zdań i logicznych ciągów zdarzeń,
  • tworzenie i rozwijanie opowiadań,
  • czytanie ze zrozumieniem.

Zróżnicowany poziom trudności ćwiczeń pozwala na wykorzystywanie ich zarówno w pracy z dziećmi w klasach 1-4, jak i z uczniami ze starszych klas.
Pomoc można proponować uczniom jako karty pracy – materiał uzupełniający tematy omawiane na lekcjach – lub podczas indywidualnych zajęć wyrównawczych.

ISBN: 978-83-62739-82-0
Format: A4
Liczba stron: 38

Prezentowany produkt “ĆWICZENIA WYRÓWNAWCZE DLA UCZNIÓW Z TRUDNOŚCIAMI W NAUCE CZYTANIA I PISANIA” dostarczany jest przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym oferujemy ok. 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alpersa. Wydawnictwo WIR oferuje także profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także psychologów. Artykuły z katalogu w/w marki można znaleźć w sklepie Juniora w wielu kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, percepcja wzrokowa, a także pomoce logopedyczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także rozmaite szkolenia i warsztaty dedykowane tematyce nieprawidłowości rozwoju. Artykuły edukacyjne tej marki dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Logopotyczki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA WYRÓWNAWCZE DLA UCZNIÓW Z TRUDNOŚCIAMI W NAUCE CZYTANIA I PISANIA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK