Co Się Dzieje Między Nami?

Cena:

19,50 

Na stanie

HA007

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO SIĘ DZIEJE MIĘDZY NAMI?

– Rozpoznawanie i nazywanie relacji międzyludzkich oraz towarzyszących im emocji

W książce zebrano kilkadziesiąt fotografii ukazujących, jak różnorodne związki mogą łączyć ludzi. Zdjęcia nie są ułożone przypadkowo – na sąsiednich stronach często znajdują się podobne sytuacje, ale osadzone w innych kontekstach społecznych, ukazujące rozmaite ludzkie reakcje, zachowania, emocje. Do każdego zdjęcia opracowano szereg pytań i wskazówek, które mają ułatwić dziecku rozpoznanie i nazwanie poszczególnych związków między ludźmi. Poziom trudności pytań jest zróżnicowany. Ważne jest, aby dziecko zawsze próbowało znaleźć uzasadnienie swojej tezy, na przykład wskazując na fotografii znaczący detal albo odwołując się do własnych doświadczeń. Oprócz pytań pod każdym zdjęciem znajduje się także polecenie dla dziecka polegające na dopasowaniu symbolicznych ikonek do emocji okazywanych przez poszczególne osoby na fotografii. Zdjęcia i opracowane pytania można wykorzystać zarówno podczas zabawy z maluchami, które dopiero uczą się podstawowych nazw i pojęć, jak i podczas terapii osób o zaburzonym rozwoju, mających problemy z rozpoznawaniem i nazywaniem ludzkich emocji, zachowań, reakcji.

Produkt CO SIĘ DZIEJE MIĘDZY NAMI? – Rozpoznawanie i nazywanie relacji międzyludzkich oraz towarzyszących im emocji dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym udostępniamy setki najróżniejszych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia działa na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli szukasz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Co Się Dzieje Między Nami? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK