Nazwa produktu:

KALIGRAFIA DLA NAJMŁODSZYCH

Cena:

37,00 

Na stanie

AI089

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kaligrafia Dla Najmłodszych

to zestaw ćwiczeń dla uczniów rozpoczynających naukę pisania liter. Kolejność zadań jest zgodna z etapami kształtowania sprawności grafomotorycznych. Uczeń nabywa umiejętności pisania poszczególnych liter, ich połączeń a następnie całych wyrazów. Aby nauka kaligrafii nie była żmudna i monotonna, na każdej karcie zamieściliśmy zabawne ilustracje, które urozmaicają ćwiczenia i zachęcają uczniów do ich wykonywania.

Zestaw z powodzeniem posłuży nie tylko podczas zajęć lekcyjnych w klasie pierwszej, ale sprawdzi się również jako materiał wyrównawczy lub ćwiczenia do samodzielnej pracy w domu.

ISBN: 978-83-89807-68-7
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron:
50

KALIGRAFIA DLA NAJMŁODSZYCH dostarczany jest przez doceniane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach terapeutycznych. W sklepie Juniora oferujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alexandra. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz rodziców. Pomoce dydaktyczne z asorymentu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie online w wielu kategoriach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Specjaliści z wydawnictwa WIR regularnie organizują także najrozmaitsze webinary dedykowane tematyce zaburzeń rozwoju. Artykuły szkoleniowe tej marki idealnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Moje układanki oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KALIGRAFIA DLA NAJMŁODSZYCH”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK