Nazwa produktu:

Kaligrafia Dla Najmłodszych

Cena:

37,00 

Na stanie

AI089

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kaligrafia Dla Najmłodszych

to zestaw ćwiczeń dla uczniów rozpoczynających naukę pisania liter. Kolejność zadań jest zgodna z etapami kształtowania sprawności grafomotorycznych. Uczeń nabywa umiejętności pisania poszczególnych liter, ich połączeń a następnie całych wyrazów. Aby nauka kaligrafii nie była żmudna i monotonna, na każdej karcie zamieściliśmy zabawne ilustracje, które urozmaicają ćwiczenia i zachęcają uczniów do ich wykonywania.

Zestaw z powodzeniem posłuży nie tylko podczas zajęć lekcyjnych w klasie pierwszej, ale sprawdzi się również jako materiał wyrównawczy lub ćwiczenia do samodzielnej pracy w domu.

ISBN: 978-83-89807-68-7
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron:
50

KALIGRAFIA DLA NAJMŁODSZYCH dostarczany jest przez doceniane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach terapeutycznych. W sklepie Juniora oferujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alexandra. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz rodziców. Pomoce dydaktyczne z asorymentu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie online w wielu kategoriach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Specjaliści z wydawnictwa WIR regularnie organizują także najrozmaitsze webinary dedykowane tematyce zaburzeń rozwoju. Artykuły szkoleniowe tej marki idealnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Moje układanki oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Kaligrafia Dla Najmłodszych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK