Nazwa produktu:

MAGNETYCZNA TABLICA DOBREGO ZACHOWANIA

Cena:

18,30 

Na stanie

PL065

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Magnetyczna tablica dobrego wychowania to wyjątkowa pomoc wychowawcza.

Tablica pozwala na notowanie zachowania dziecka w postaci punktów:
– dodatnich – magnetyczne znaczki z wizerunkiem uśmiechniętej rybki oraz
– ujemnych- magnetyczne znaczki z kotwicą na czerwonym tle.
Odpowiednia ilość zebranych punktów pozwala dziecku zdobyć ustaloną wcześniej nagrodę.
Oceniane kategorie: samodzielnie się ubieram, jem posiłki bez marudzenia, samodzielnie myję zęby, chętnie chodzę…, dobrze się zachowuję, odkładam zabawki na miejsce oraz dwa puste miejsca na kategorie ustalone przez rodziców.

Zawartość pudełka:
1. Tablica – 1 szt.
2. Magnesy – 112 szt.
3. Mazak z gąbką – 1 szt.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy produkty marki Alexander z Gdańska, które mają zastosowanie w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od wielu lat projektuje przeróżne ćwiczenia oraz gry. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego typu bardzo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym katalogu. Do znanych i polecanych produktów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Ale pary misz, masz oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz analiza i synteza wzrokowa.

Misją naszych działań jest oferowanie systemowych pomocy dydaktycznych wymaganych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne produkty posegregowaliśmy w różnych kategoriach, aby ułatwić Państwu odnalezienie kompletu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy ze zorganizowaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!