Nazwa produktu:

Co Oni Mówią? Co Oni Myślą?

Cena:

32,50 

Na stanie

HA052

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO ONI MÓWIĄ? CO ONI MYŚLĄ?

to zestaw ćwiczeń rozwijających umiejętność nazywania emocji. Książka powstała z myślą o osobach, głównie dzieciach, które mają problemy z rozpoznawaniem myśli i emocji innych. Pomaga ona odczytywać to, co niewypowiedziane, a widoczne dzięki mimice twarzy oraz ruchom i postawie ciała.

W publikacji umieszczono 54 fotografie. Na stronach parzystych znajdują się zdjęcia dla dziecka. Na stronach nieparzystych umieszczono pytania przeznaczone do pracy z dzieckiem. Dodatkowo uczeń musi określić, co mówi lub myśli oraz czuje każda z osób przedstawionych na zdjęciu.

Produkt CO ONI MÓWIĄ? CO ONI MYŚLĄ? został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online prezentujemy kilkaset wartościowych pomocy dydaktycznych GW Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Co Oni Mówią? Co Oni Myślą? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK