Nazwa produktu:

Co Się Za Chwilę Może Stać?

Cena:

35,00 

Na stanie

HA058

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co Się Za Chwilę Może Stać?

to zestaw ćwiczeń rozwijających myślenie przyczynowo-skutkowe.
Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi przewidzieć, co się stanie w danych sytuacjach.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka.
Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Produkt Co się za chwilę może stać? został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy setki rozmaitych materiałów dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Co Się Za Chwilę Może Stać? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK