Nazwa produktu:

CO SIĘ ZA CHWILĘ MOŻE STAĆ?

Cena:

31,20 

Na stanie

HA058

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co Się Za Chwilę Może Stać?

to zestaw ćwiczeń rozwijających myślenie przyczynowo-skutkowe.
Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi przewidzieć, co się stanie w danych sytuacjach.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka.
Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Produkt Co się za chwilę może stać? został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy setki rozmaitych materiałów dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CO SIĘ ZA CHWILĘ MOŻE STAĆ?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK