Nazwa produktu:

PUZZLE-HISTORYJKI

Cena:

24,52 

Na stanie

PL072

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Historyjki to zabawa polega na ułożeniu 10 historyjek tworzących logiczną całość. Każda opowieść składa się z 3 obrazków.


Zabawa rozwija wyobraźnię i umiejętności wypowiadania się, uczy rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia. Usprawnia też spostrzegawczość i analizę wzrokową.

Zawartość pudełka;

– 48 puzzli
( 24 dwuelementowe tabliczki )

W naszym sklepie internetowym udostępniamy produkty marki Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od wielu lat wytwarza przeróżne zabawki oraz pomoce edukacyjne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego typu doskonale wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w sklepie Juniora. Do popularnych i polecanych produktów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie, układanki lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Celem naszego sklepu jest dostarczanie systemowych materiałów logopedycznych niezbędnych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne artykuły posortowaliśmy w odpowiednich kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUZZLE-HISTORYJKI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUZZLE-HISTORYJKI - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK