Puzzle-Historyjki

Cena:

26,00 

Na stanie

PL072

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Historyjki to zabawa polega na ułożeniu 10 historyjek tworzących logiczną całość. Każda opowieść składa się z 3 obrazków.


Zabawa rozwija wyobraźnię i umiejętności wypowiadania się, uczy rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia. Usprawnia też spostrzegawczość i analizę wzrokową.

Zawartość pudełka;

– 48 puzzli
( 24 dwuelementowe tabliczki )

W naszym sklepie internetowym udostępniamy produkty marki Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od wielu lat wytwarza przeróżne zabawki oraz pomoce edukacyjne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego typu doskonale wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w sklepie Juniora. Do popularnych i polecanych produktów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie, układanki lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Celem naszego sklepu jest dostarczanie systemowych materiałów logopedycznych niezbędnych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne artykuły posortowaliśmy w odpowiednich kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Puzzle-Historyjki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK