Nazwa produktu:

Wcześniej – Teraz – Później

Cena:

19,50 

Na stanie

HA151

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WCZEŚNIEJ –  TERAZ – PÓŹNIEJ

36 SYTUACJI DOSKONALĄCYCH MYŚLENIE PRZYCZYNOWO-SKUTKOWE

Książka ma na celu doskonalenie myślenia przyczynowo-skutkowego w odniesieniu do różnych sytuacji społecznych. W jej skład wchodzi 36 zadań, które można wykonać w 3 krokach:

1. Zinterpretowanie sytuacji, która jest przedstawiona na obrazku.

2. Dopisanie adekwatnych dialogów lub myśli osób znajdujących się na ilustracji.

3. W zależności od rodzaju zadania napisanie bądź narysowanie, co mogło być przyczyną lub skutkiem takiego zdarzenia.

Opcjonalnie obrazki można także pokolorować. Na końcu znajduje się także 12 pustych szablonów, w których dzieci mogą stworzyć własne historyjki.

56 stron A4

Autor: Anna Jarosz

Produkt WCZEŚNIEJ, TERAZ, PÓŹNIEJ wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy setki najrozmaitszych pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli potrzebujesz przydatnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce edukacyjne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Wcześniej – Teraz – Później - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK