Nazwa produktu:

CO ONI CZUJĄ? ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚĆ NAZYWANIA EMOCJI

Cena:

29,81 

Na stanie

HA192

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO ONI CZUJĄ? ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚĆ NAZYWANIA EMOCJI

Publikacja powstała z myślą o osobach, przede wszystkim dzieciach, które mają trudności z rozpoznawaniem i nazywaniem emocji swoich i innych lub dopiero się tego uczą. W książce znajduje się 57 fotografii przedstawiających ludzi, którzy coś przeżywają w różnych sytuacjach. Do każdego zdjęcia opracowano pytania o różnym stopniu trudności, które mają dorosłemu ułatwić rozmowę z dzieckiem na jego temat. Dziecko, pracując z tą publikacją, nie tylko poznaje lub utrwala nazwy emocji, uczuć i relacji, ale także rozwija spostrzegawczość i myślenie przyczynowo-skutkowe, doskonali umiejętność postrzegania tych samych sytuacji z perspektywy różnych osób, uczy się lepiej rozumieć siebie, innych oraz określone zachowania społeczne. Dowiaduje się także, że wszystkie nasze emocje są ważne i potrzebne, chociaż niektóre z nich są trudne i sprawiają kłopot.

Produkt CO ONI CZUJĄ? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora skompletowaliśmy setki materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CO ONI CZUJĄ? ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚĆ NAZYWANIA EMOCJI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CO ONI CZUJĄ? ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚĆ NAZYWANIA EMOCJI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK