Nazwa produktu:

KOCHAM MÓWIĆ. POWIEDZ MI CO ODCZUWASZ.ĆWICZENIA DLA DZIECI Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU...

Cena:

34,20 

Na stanie

AE060

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Mówić.  Powiedz Mi, Co Odczuwasz. Ćwiczenia Dla Dzieci Zaburzeniami Ze Spektrum Autyzmu…

To zestaw pomocy do nauki niewerbalnych zachowań komunikacyjnych i języka. Można z powodzeniem wykorzystać go w trakcie zajęć terapeutycznych z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Kształtowanie werbalnej komunikacji jest istotnym elementem budowania w przyszłości porozumiewania się językowego, poznawania i akceptowania reguł społecznych oraz budowania własnej tożsamości.


ISBN: 978-83-61009-84–9
Format: 105×148 mm (format kart), 143×205 mm (format ulotki), 150×210 (pudełko)
Liczba stron: 38


Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Wybitną jakość opracowywanych przez wydawnictwo materiałów umoliwia między innymi bliska współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE dostarcza pomoce dydaktyczne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE narzędzi owocnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów materiałów dostarczanych przez WE należą między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe monografie z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje wydawnictwa WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w kręgach naukowych.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!