Nazwa produktu:

Kocham Mówić. Powiedz Mi Co Odczuwasz.ćwiczenia Dla Dzieci Z Zaburzeniami Ze Spektrum Autyzmu…

Cena:

39,90 

Na stanie

AE060

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Mówić.  Powiedz Mi, Co Odczuwasz. Ćwiczenia Dla Dzieci Zaburzeniami Ze Spektrum Autyzmu…

To zestaw pomocy do nauki niewerbalnych zachowań komunikacyjnych i języka. Można z powodzeniem wykorzystać go w trakcie zajęć terapeutycznych z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Kształtowanie werbalnej komunikacji jest istotnym elementem budowania w przyszłości porozumiewania się językowego, poznawania i akceptowania reguł społecznych oraz budowania własnej tożsamości.


ISBN: 978-83-61009-84–9
Format: 105×148 mm (format kart), 143×205 mm (format ulotki), 150×210 (pudełko)
Liczba stron: 38


Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Wybitną jakość opracowywanych przez wydawnictwo materiałów umoliwia między innymi bliska współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE dostarcza pomoce dydaktyczne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE narzędzi owocnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów materiałów dostarczanych przez WE należą między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe monografie z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje wydawnictwa WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w kręgach naukowych.

Kocham Mówić. Powiedz Mi Co Odczuwasz.ćwiczenia Dla Dzieci Z Zaburzeniami Ze Spektrum Autyzmu… - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK