Komiks Społeczny 1

Cena:

24,50 

Na stanie

HA141

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KOMIKS SPOŁECZNY 1 

33 HISTORYJKI W FORMIE ĆWICZEŃ ROZWIJAJĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNEPublikacja przedstawia 33 często spotykane sytuacje społeczne, z jakimi muszą się zmierzyć bohaterowie komiksu. Dotyczą one m.in.:• relacji rówieśniczych,• bezpieczeństwa i dobrych nawyków,• skutecznej komunikacji,• rozwiązywania konfliktów,• dylematów moralnych,• budowania asertywnej postawy,• empatii,• bezpiecznego surfowania po internecie oraz korzystania z urządzeń mobilnych.Każda z historyjek składa się z krótkiego opisu oraz zadań do wykonania. Dzieci muszą uzupełnić dialogi, wykazać się empatią, wpisując myśli lub uczucia bohaterów, a także odpowiedzieć na zadane pytania. Komiks społeczny to książka skierowana do dzieci w wieku 7–13 lat, ich terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Forma publikacji sprawdzi się podczas indywidualnej pracy z dzieckiem, a także w trakcie zajęć grupowych czy lekcji profilaktyczno-wychowawczych.

72 strony A4

Autor: Anna Jarosz

Produkt KOMIKS SPOŁECZNY 1 dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy wiele pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Marta Wiśniewska. Jeśli poszukujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Komiks Społeczny 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK