Nazwa produktu:

Logopedyczne Poszukiwania. Pomoc Logopedyczna Do Utrwalania Wymowy Głosek Syczących I Szumiących

Cena:

27,00 

Na stanie

HA230

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logopedyczne poszukiwania. Pomoc Logopedyczna Do Utrwalania Wymowy Głosek Syczących I Szumiących

Szereg syczący i szumiący to zestaw poświęcony różnicowaniu głosek szeregu syczącego: [s], [z], [c], [dz] oraz szumiącego: [sz], [ż], [cz], [dż] w nagłosie, śródgłosie oraz wygłosie. Pomoc oparta jest na materiale obrazkowym.

Można ją z powodzeniem wykorzystać zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych. To atrakcyjna propozycja ćwiczeń nie tylko artykulacyjnych, ale również koncentracji słuchowej i wzrokowej dla dzieci. To także pomoc, która rozwija spostrzegawczość. W zestawie znajduje się łącznie 120 kart (60 kart do ćwiczenia głosek syczących oraz 60 kart poświęconych głoskom szumiącym), które mogą być różnorodnie używane w trakcie terapii logopedycznej.

Produkt Logopedyczne poszukiwania został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl skompletowaliśmy mnóstwo najrozmaitszych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka działa na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli poszukujesz przydatnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dysleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce edukacyjne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Logopedyczne Poszukiwania. Pomoc Logopedyczna Do Utrwalania Wymowy Głosek Syczących I Szumiących - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK