Nazwa produktu:

Zgadywanka

Cena:

35,00 

Na stanie

PL016

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zgadywanka to gra edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Doskonale sprawdzi się również jako pomoc logopedyczna i terapeutyczna – istnieje możliwość modyfikacji gry pod kątem umiejętności i wieku dziecka.

Grając w grę dziecko:

  • uczy się prawidłowej wymowy,
  • ćwiczy pamięć wzrokową oraz słuchową,
  • ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację,
  • rozwija umiejętności myślenia.

Zasady gry są następujące: po wyrzuceniu kostki należy podać, jaki obrazek znajduje się jako pierwszy pod przykrywką (jej kolor odpowiada kolorowi wyrzuconemu kostką). Następnym krokiem jest staranne wypowiedzenie nazwy przez gracza. Dopiero po tym może on podnieść przykrywkę. Jeśli zawodnik odgadł oraz prawidłowo wypowiedział wyraz, otrzymuje kartonik (punkt). Jeśli nie udało się mu odgadnąć – musi zakryć kartonik tak, by inni gracze widzieli co ukrywa się pod przykrywką. Zwycięża osoba, której uda się zgromadzić największą liczbę kartoników z obrazkami.

W skład zestawu do gry wchodzą:
– cylindry (6 sztuk), elementy z głoską s (30 szt.), elementy z głoską c (30 szt.), elementy z głoską z (24 szt.), elementy z głoską dz (12 szt.),
– kolorowa kostka,
– instrukcja w języku polskim,
– lista wykorzystanych wyrazów.

W sklepie Juniora oferujemy produkty polskiego producenta Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dekad wytwarza pomysłowe ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, układanki lewopółkulowe oraz zabawki drewniane.

Celem naszego zespołu jest oferowanie komplementarnych artykułów logopedycznych koniecznych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty umieściliśmy w odpowiednich kategoriach, aby ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy ze zorganizowaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zgadywanka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK