Logotomy Z Głoskami Z Szeregu Syczącego S, Z, C, Dz-Ćwiczenia Logopedyczne

Cena:

51,00 

Na stanie

AI040

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logotomy Z Głoskami Z Szeregu Syczącego S, Z, C, DZ – Ćwiczenia Logopedyczne

Zestaw ćwiczeń wspomagających pracę dziecka nad poprawną wymową głosek z szeregu syczącego s, z, c, dz. Publikacja zawiera propozycje ćwiczeń ortofonicznych: oddechowych, uwagi słuchowej, motoryki narządów artykulacyjnych oraz zestawy ćwiczeń utrwalających artykulację głosek przedniojęzykowo-zębowych. To doskonała pomoc dla terapeutów, logopedów, nauczycieli i rodziców, chcących urozmaicić monotonne ćwiczenia logopedyczne

Materiał zawarty w opracowaniu zachęca dziecko nie tylko do wielokrotnego powtarzania materiału słownikowego, ale także do ćwiczeń grafomotorycznych, posługiwania się nożyczkami, dopasowywania. Ćwiczenia artykulacji połączono z rozmaitymi czynnościami, np.: wodzenie palcem po śladzie, porównywanie, wycinanie, pisanie, liczenie i czytanie. Różnorodność zadań zapobiega monotonii i znużeniu, które często towarzyszą terapii logopedycznej.

Konstrukcja opracowania została gruntownie przemyślana. Zadbano o to, by wprowadzać ćwiczenia etapami, zgodnie z zasadą stopniowania trudności, dlatego poszczególne głoski utrwalane są w na-stępujących kolejno realizacjach:

  • w izolacji,
  • w sylabie otwartej (spółgłoska-samogłoska),
  • w śródgłosie sylaby (spółgłoska-samogłoska-spółgłoska),
  • w sylabach zamkniętych (samogłoska-spółgłoska),
  • w logotomach (trudniejsze zbitki spółgłoskowe).

ISBN 978-83-62739-23-3
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 41


Prezentowany produkt “LOGOTOMY Z GŁOSKAMI Z SZEREGU SYCZĄCEGO S, Z, C, DZ-ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE” został opracowany przez uznane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach logopedycznych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Alzhaimera. Marka WIR dostarcza również naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz różnych terapeutów. Liczne pomoce z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie internetowym w różnych działach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także różnego typu szkolenia i webinary dedykowane zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Materiały dydaktyczne WIR dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów wydawnictwa należą m.in.: Kocham szkołę!, O co chodzi?, Dysklekcja, Moje układanki oraz Lektury jak malowane.

Logotomy Z Głoskami Z Szeregu Syczącego S, Z, C, Dz-Ćwiczenia Logopedyczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK