Nazwa produktu:

Pociąg Do Sykowa

Cena:

55,00 

Na stanie

AA060

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pociąg do Sykowa

Układanka “Pociąg do Sykowa” przeznaczona jest do korekty wady wymowy

w postaci sygmatyzmu (seplenienia) u dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym w zakresie głosek szeregu syczącego na pierwszym etapie terapii. Podczas zabawy dziecko ćwiczy umiejętność prawidłowej wymowy głoski w:

– nagłosie, czyli sylabach otwartych,
– śródgłosie,
– wygłosie, czyli sylabach zamkniętych,
– grupach spółgłoskowych.

Oprócz tego ma okazję doskonalić umiejętność rozpoznawania i nazywania liter, dokonywania ich syntezy a w konsekwencji czytania sylabami.

Układanka adresowana jest do logopedów, pedagogów, terapeutów oraz rodziców pragnących w formie zabawy utrwalać treści terapii na terenie domu.

W celu unieruchomienia elementów zestaw możemy również wzbogacić o rzepki
i umieszczać poszczególne elementy zestawu rzepkami na wagonikach.

Materiał: tektura introligatorska
Zestaw zawiera:
– lokomotywę i 10 wagoników (kolorowe)
328 elementy ruchome (plakietki kolorowe)
– opis ćwiczeń
– opakowanie: pudełko tekturowe

Niniejszy produkt Pociąg do Sykowa XXX pochodzi z oferty wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów wspomagających pracę terapeutyczną z najmłodszymi. W naszym sklepie online pomagamy rodzicom i terapeutom w doborze kompleksowych materiałów nieodzownych w terapii Metodą Krakowską®, sporo z nich pochodzi właśnie z oferty Arson.

Kolekcja marki Arson zawiera między innymi: pomoce logopedyczne, rozmaite ćwiczenia słuchowe oraz specjalistyczne książki. Chociaż w sklepie Juniora skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu materiałów przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to mnóstwo tych produktów kapitalnie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Artykuły firmy Arson znajdziesz w naszym serwisie między innymi w działach: grafomotoryka, percepcja wzrokowa, słucham i uczę się mówić, analiza i synteza wzrokowa oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś pytania dotyczące zestawu Pociąg do Sykowa? Gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pociąg Do Sykowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK