Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG SZUMIĄCY-ZESZYT 1. FORMAT A4

Cena:

22,75 

Brak w magazynie

AE069

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne.  Szereg Szumiący – Zeszyt 1. Format A4

to zeszyt ćwiczeń logopedycznych dla dzieci (pierwszy z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”). Obejmuje on ćwiczenia szeregu szumiącego i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, u których po przeprowadzonym badaniu logopedycznym zdiagnozowano seplenienie głosek, polegające na ich deformacji bądź opuszczaniu, tzw. elizji. Niektóre propozycje zawarte w zestawie przydatne będą również w przypadkach zamiany szumiących głosek zwartoszczelinowych na szczelinowe i odwrotnie.
Proponowany zestaw może być wykorzystywany zarówno przez logopedę, jak i nauczyciela w przedszkolu i szkole, pracujących nad rozwijaniem niedojrzałych lub zaburzonych funkcji percepcyjnych. Może służyć również rodzicom do pracy z dzieckiem w domu, po konsultacji z logopedą lub nauczycielem.

Format: 297×210 mm
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, w dużym formacie z kolorową wkładką do wycięcia!


Wydawnictwo WE nieustannie działa na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość opracowywanych przez wydawnictwo pomocy edukacyjnych umoliwia m.in. regularna współpraca z ważnymi ośrodkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo zapewnia materiały przydatne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez w/w markę artykułów skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych kolekcji artykułów dostarczanych przez WE zaliczyć można między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Kocham mówić, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w liczne specjalistyczne książki z obszaru przeróżnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje wydawnictwa WE były wiele razy wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.


Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!