Logotomy Z Głoskami L, R- Ćwiczenia Logopedyczne

Cena:

51,00 

Na stanie

AI036

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logotomy z Głoskami L, R – Ćwiczenia Logopedyczne

to propozycja skierowana do logopedów i terapeutów mowy. Materiał ma za zadanie wspomóc i urozmaicić pracę dziecka nad poprawną wymową głosek [l] oraz [r] na pierwszym etapie terapii. Praca ta powinna odbywać się pod czujnym okiem logopedy, ale z uwagi na prostotę zadań i ćwiczeń mogą one być wykorzystywane również przez terapeutów, nauczycieli, jak i rodziców. Znajdują się tu zadania zachęcające dziecko nie tylko do wielokrotnego powtarzania monotonnego materiału słownikowego, ale także do ćwiczeń grafomotorycznych, posługiwania się nożyczkami, dopasowywania.

Oprócz doskonalenia prawidłowej wymowy dzieci mogą zapoznać się z podstawowymi pojęciami matematycznymi, nazwami kolorów, prostych figur geometrycznych, pojęciami: duży – mały, wysoki – niski, mniej – więcej, krótki – długi. Ćwiczenia uwzględniają również trening umiejętności grafomotorycznych poprzez wodzenie kredką po śladzie, ograniczonej konturem płaszczyźnie oraz kreślenie liter.

ISBN 978-83-62739-41-7
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 41

Prezentowany produkt “LOGOTOMY Z GŁOSKAMI L, R- ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE” dostarczany jest przez doceniane znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie online prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, zespół Aspergera czy choroba Alexandra. Marka WIR zapewnia także profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Pozycje z asorymentu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie w różnych kategoriach, np.: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także najrozmaitsze szkolenia poświęcone problematyce zaburzeń rozwoju. Artykuły edukacyjne tej marki doskonale sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Dysklekcja, Terapia funkcji poznawczych oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Logotomy Z Głoskami L, R- Ćwiczenia Logopedyczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK